WordPress web MTG Stavby

www.mtgstavby.cz
Popis
Redesign webu MTG Stavby v sobě zahrnoval tvorbu zcela nového řešení www prezentace. Ze statického html5/CSS3 webu byl vytvořen referenční portál na redakčním systému WordPress. Tento responsivní web obsahuje rozsáhlou fotogalerii referencí včetně veškeré související dokumentace. Na tomto webu se ve velké míře využívá systém zpětné vazby klientů (Testimonials).

"Testimonials" je možné vidět na úvodní straně webu a dále jsou obsaženy v rozcestníku referencí. Pro tento web probíhalo několik po sobě jsoucích vln online marketingové propagace na základě analýz SEO konzultantů pro cca 8 klíčových slov (služeb společnosti). Marketingová strategie obsahovala zmíněné analýzy, copywriting, vytvoření a správa několika sad PPC kampaní a další aktivity včetně vytváření profilů na odborně zaměřených portálech.

Později byl vytvořen a spuštěn nový web na redakčním systému Word Press s nabídkou navazujících konzultačních služeb v oblasti stavebnictví. Také pro tento menší web probíhala marketingová on-line propagace na základě předchozích analýz.

Klient MTG Stavby s.r.o.

Jedná se o jedno z dlouhodobých klientů. Spolupráce probíhá od poloviny devadesátých let. Pro společnost byl vytvořen jednotný vizuální styl (CI) a to v kompletním rozsahu. V tomto CI obvykle budí pozornost zpracování reklamních polepů služebních aut společnosti.

Správa webu

Obsah aktualizuje Wertu na nepravidelné žádosti klienta. Jedná se především o průběžné doplňování certifikací společnosti a nových referenčních ukázek. Web si vypadá stejně jako v době spuštění do provozu. Technologické aktualizace probíhají v rámci servisní smlouvy nepřetržitě dle jednotlivých komponent.

Dle potřeby probíhají zmíněné marketingové kampaně.

Předchozí verze webu (MTG Stavby) a ukázka spolupráce z 90 let (MiTTaG spol. s. r. o.)

Doporučen
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Sdílet
Označen