DTP a tisk

Předtisková příprava, návrhy a realizace reklamních předmětů
Image module

Logotypy

Návrhy a facelift logotypů

V minulosti převažovaly objednávky na návrhy a tvorbu logotypů, zatímco v současnosti se jedná spíše o drobná vylepšení a “omlazení” vzhledu. Logotypy jsme navrhovali pro společnosti Netbox, Staeg, MTG Stavby, Mikulica, Bronze, NET Development, Amista, Proscott a řadu dalších…

Venkovní reklama

Billboardy, citylighty, reklamní panely

Realizace venkovních reklam poptávají především velké firmy. Zabýváme se jak jejich návrhem a realizací, tak i tiskem a výběrem ploch k pronájmu u některé z osvědčených agentur. Venkovní reklamy jsme realizovali například pro společnosti Netbox, Subway, L-Kontakt, Staeg a další.

Image module

DTP a Tisk

Letáky, brožury, katalogy, knihy

Ukázky dalších tiskovin které tvoří širší součásti jednotného vizuálního stylu komerční firmy, nebo instituce. jako jsou postery, letáky, katalogy a publikace. Provádíme také grafickou přípravu a sazbu knih včetně zajištění tisku u prověřených dodavatelů.

Publikace a hry

Vše pro Váš projekt

Dodávka souboru materiálů v rámci projektu Krajem pověstí a bájí aneb Pověsti a pohádky od Svitavy, od Svratky. K tomuto tématu si můžete prohlédnout obal hry, hací plochu hry, knihu, pexeso a puzzle.

 • Staeg

  Nový vizuální styl společnosti

  Jednotný vizuální styl (CI) a tvorba a dodávka firemních materiálů pro skupinu společnosti STAEG (STAEG, spol. s r.o.

 • Amista

  Nový vizuální styl společnosti

  Logotyp a jednotný vizuální styl (CI) významné investiční společnosti Amista. Manuál upravuje tvary a varianty logotypu, firemní písmo, definuje barvy a barevné varianty.

 • Netbox

  Jednotný vizuální styl

  Tvorba logotypu Netbox včetně kompletního vizuálního stylu produktu.

 • MTG Stavby

  Nový vizuální styl společnosti

  Jednotný vizuální styl (CI) klienta MTG stavby zahrnuje vizitky, merkantilie, razítka, hlavičkové papíry a koresponduje s ním i webová prezentace.

 • Mikulica

  Nový vizuální styl společnosti

  Pro stavební společnost Mikulica s.r.o. se realizovala řada zakázek, v jejichž průběhu vznikl nový web, facelift logotypu a kompletní omlazení celého vizuálního stylu společnosti.

 • NET Development

  Nový vizuální styl společnosti

  Logotyp a manuál jednotného vizuálního stylu (CI) významné developerské společnosti NET Development, s.r.o.