WordPress web Jan Mittag

www.janmittag.cz
Popis
Realizace nové microsite s rozšířením o on-line marketingovou propagaci nabízených služeb. Microsite je responzivní také na tabletech a chytrých telefonech. Microsite je nasazena na redakčním systému WordPress a jejím účelem je propagace menšího, nicméně v daném čase klíčového portfolia služeb, které nahrazuje původně propagované spektrum dodávek na webu MTG Stavby.

Nedílnou součástí microsite jsou tedy také referenční ukázky a vyjádření klientů ke kvalitě poskytovaných konzultačních služeb dodavatele, který je jedním z našich nejstarších VIP klientů. Pro tohoto klienta Wertu vytvořilo vizuální styl společnosti MTG Stavby a z něj odvozený vizuální styl společnosti Jan Mittag. Jedná se v podstatě o čtvrtou webovou prezentaci pro tohoto dlouholetého klienta. Náhledy dnes již neexistujících (nahrazených) webů je možné vidět zde.

Vybrané funkce webu

 

Správa webu

Obsah aktualizuje Wertu na nepravidelné žádosti klienta. Web si tedy zachovává původní vzhled jako v době předání a spuštění do provozu. Technologické aktualizace webu probíhají v rámci servisní smlouvy nepřetržitě dle jednotlivých komponent. Web je tím pádem ve stavu, jako by byl zveřejněn včera.

Nahodile probíhá marketingová propagace užšího portfolia poskytovaných služeb. Opět se jedná především o psaní textů (copywritting) ať již přímo na web, nebo jsou umístěny mimo vlastní web (odborné portály v oblasti stavebnictví). Dále pak probíhají časově omezené inzertní PPC kampaně.
Info
Doporučen
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Sdílet
Označen