Grafické práce
a reklamní grafika

Kreativní vizuální komunikace Vaší firmy

Ani v éře elektronických médií si nelze představit svět bez elegantních vizitek, nabídkových letáků, produktových katalogů, a už vůbec ne bez knížek a časopisů. Provádíme kompletní grafickou přípravu pro všechny reklamní a tiskové technologie včetně ofsetového, digitálního malonákladového a velkoplošného tisku.

Image module
Image module

Vizuální styl

Corporate identity
Navrhneme úspěšnou a dobře fungující jednotnou firemní identitu (corporate identity), kterou každá firma potřebuje pro úspěšnou komunikaci a budování vztahu s klienty. Je nezbytnou součástí pro vytváření kvalitní image, filosofie, firemní kultury a budování důvěry. Vytvoříme pro Vás dobře zapamatovatelný logotyp, vybereme vhodné písmo, stanovíme barevnost, navrhneme jednotnou formu firemních materiálů. Nebo vyjdeme z těch původních a omladíme je pro dnešek…
Image module

Rendrovaná grafika

3D Grafika SolidWorks
Rendrovanou grafiku používáme všude tam, kde není možná reprezentativní prezentace produktů na klasické fotografii. Velmi často se jedná o stavební konstrukční díly, produkty těžkého strojírenství a podobně. Samozřejmé jsou vizualizace nových, nebo plánovaných produktů a ladění jejich vzhledových úprav dříve ně se dostávají do výroby. Vizualizace si najdou své místo také v případě e-shopů s prodejem mnoha podobných produktů s minimálními vzhledovými rozdíly, které se nevyplácí fotografovat.
Image module

Grafika pro tisk

Předtisková příprava (DTP)
Dokonalá sazba textů či úprava fotografií pro tisk jsou základem grafického řemesla. Máme rádi čistý grafický design, který bude nejlépe fungovat jako základní prvek vizuální komunikace Vaší firmy. Kreativně zpracujeme Vaše tiskoviny s využitím dlouholetých zkušeností a pomocí nejmodernějších polygrafických technologií. Tiskneme pro Vás u našich ověřených dodavatelů všechny potřebné propagační materiály, jako jsou letáky, prospekty, katalogy, plakáty, billboardy, dopisní papíry…

Profesionální
fotografie

Bez kterých se prezentace profesionálů neobejdou

Nejčastěji fotíme pro obce, města a další instituce. Pokud se nejedná o turistická centra, profesionální reprezentativní fotografie jim chybí nejčastěji.