Lidé ve Wertu

Tou opravdovou hodnotou Wertu Studia je dokonale sehraný tým...
Jednatel / Obchod / Fotografie

Michal Žák

Má rád věci, které dokonale fungují a mají perfektní vzhled. A to již více než 22 let v tomto oboru. Z počátku byly jeho specializací 3D animace, vizualizace, interaktivní prezentace a předtisková příprava tiskovin. S rozmachem internetu koncem 90-let pak také webdesign. S přibývajícími klienty, zaměstnanci a externisty firmy A.G.A. se pozice změnila převážně v řídící, ale stále rád přiloží i sám ruku k dílu.

Jednatel / Realizace / Design

Jiří Pilát

Neustálým nátlakem na realizace v perfektním stylu tu a tam provokuje kolegy. Výsledky pak ale stojí za to. Pracoval jako freelancer v oblastech tvorby webových stránek, návrhy vizuálních stylů firem a reklamní fotografie. Má praxi s velkými projekty na kterých pracoval v rámci pozic Project manager ve firmách SovaNet, Aweb Sys a QCM viz jeho profil na LinkedIn.

Grafika / Design / DTP

Klára Horváthová

Absolventka Střední grafické školy v Brně. Od roku 2014 je nejmladším členem týmu. Vytváří grafické návrhy webových stránek, logotypy, vizuální styly a tiskoviny pro firmy. To vše s mladistvým přístupem. Je také dokonalou a precizní retušérkou fotografií.

Drupal / Development / Animace

Roman Vlachovský

Roman je stálým a loajálním developerem firmy A.G.A. od roku 2009. Nejprve byly jeho hlavními prioritami interaktivní flash animace a DTP. Spolu s rozmachem internetu se orientuje na tvorbou webových stránek a zakousl se do Drupalu, který dnes dokonale zná.

Wertu trvale spolupracuje s řadou externistů

Externisté

Máme skvělé specialisty, kteří nám pomohou realizovat větší množtví poptávek, nebo cokoli speciáního. Pavel Strejček php programování, 3D grafika / Luděk Roleček webdesign, 3D grafika, video postprodukce / Luboš Janoušek sazba, pre-press / Michaela Smrčková copywriting / Jiří Šindar videoprodukce / Libor Babušík videoprodukce / František Borovec výtvarník / Jana Sekaninová redaktor a copywriter / a další…