WordPress, Drupal, a zakázkový vývoj (H1)

Wertu nabízí realizaci jednoduchých, ale kreativně zpracovaných microsite bez redakčního systému, menších HTML5 webů které také nepotřebují redakční systém až po náročnější realizace s různě rozsáhlou administrací. Teoretickým vrcholem náročnosti dodávek jsou e-shopy. Ale spíše ty, jejichž součástí jsou rozsáhlejší zakázkové úpravy. Volba optimální varianty vychází z reálné potřeby klienta.

OpenSource redakční systémy (H2)

V současné době se často jedná o facelift nebo kompletní redesign staršího webu, e-shopu nebo portálu. Nejčastěji vytváříme webové stránky pro soukromé firmy nabízející své zboží a služby, nebo je přímo prodávají pomocí e-shopů. Vítané jsou i méně obvyklé zakázky, například pro architekty a developery. Stále více vytváříme také webové stránky pro obce a města, a také pro různé spolky, sdružení a politické subjekty.

Existuje-li požadavek na nižší cenu realizace v souladu s jednoduchostí a nenáročností správy webu, tak pro tyto případy doporučujeme redakční systém WordPress. Platí to i pro případy, kdy se provozovatel webu rozhodne používat e-shop, ale nemá žádné specifické požadavky.

OpenSource redakční systémy (H3)

V případech kdy je funkčních požadavků více a jsou specifičtějšího zaměření, web realizujeme na redakčním systému Drupal. Jedná se o složitější a rozsáhlejší realizace pro větší firmy. Pro velké projekty nabízíme také zakázkové (proprietární) řešení. Tato varianta je však vzhledem k výhodám OpenSource redakčních systémů poptávána minimálně. Je také potřeba počítat s výrazně vyššími náklady a dobou realizace.

OpenSource redakční systémy (H4)

WordPress i Drupal patří do kategorie volně šiřitelných a bezplatných redakčních systémů. Jsou to otevřené celosvětově využívané platformy. Pro oba redakční systémy existují tisíce rozšiřujících pluginů. Některé jsou dostupné v placených verzích, drtivá většina je opět zdarma, takže budoucí provozovatel webu hradí implementaci, nastavení a zaškolení do systému. Úrada licenčních poplatků odpadá. Shrnutí výhod OpenSource redakčního systému jsou zde.

Redakční systém nepotřebujeme / microsite stačí (H5)

I to se stává. Statický, html5 web krom URL nepoznáte od webu, který redakční systém používá. Můžete si to ověřit porovnáním našich referencí. Tyto microsite jsou statické html weby bez redakčního systému. Vzhledem si nezadají s jakýmikoli jinými realizacemi na které se můžete podívat také, třeba od těch nejnovějších.

Redakční systém nepotřebujeme / microsite stačí (H6)

Nezáleží ani na počtu stran. Může se jednat o menší, několikastránkové weby, nebo o jednostránkové microsite. Tyto mini stránky jsou ostatně známy kreativním a neotřelým zpracováním a nejčastěji se zaměřují na propagaci jednoho (nového) produktu, nebo služby.