Zámecký sklípek WP web

www.zamecky-sklipek.cz
Popis
Nová microsite (menší web) s omezeným množstvím informací pro provozovatele sklípku určeného pro oslavy svateb, narozenin a samozřejmě firemních večírků s responzivním chováním na tabletech a chytrých telefonech. Za tímto účelem je jinak běžný web na CMS WordPress vylepšen objednávkovým systémem a rezervačním kalendářem s přehledem plánovaných akcí. Zájemci si mohou požadovaný termín sami zarerovovat (je-li zrovna volný, nebo se naopak mohou zaregistrovat na jakoukoli ve sklípku pořádnou akci, kterou v kalendáři najdou. Pro tento web je nárazově, dle požadavků realizována progace – on-line marketing.  Většinou sestává z psaní textů na webu (copywriting) a PPC kampaní. Zatímco PPC reklamy (off page faktory) zviditelňují web nebo akce okamžitě, tak psaní textů a ladění obsahu webu samotného (on page faktory) web zviditelňují trvale bez nutnosti vynakládání dalších prostředků (pořadí ve výsledccích vyhledávání Google a Seznam).
Mimo kapaní je web zajímavý také dodávkou fotodokumentace prostor sklípku a přilehlých prostor. Jednou z možností jak si prostory projít je také virtuální realita.

Vybrané funkce webu


Správa webu a jeho propagace

Obsah aktualizuje Wertu na nepravidelné žádosti klienta. Web si tedy zachovává původní vzhled jako v době předání a spuštění do provozu. Technologické aktualizace probíhají v rámci servisní smlouvy nepřetržitě dle jednotlivých komponent. Web je tím pádem ve stavu, jako by byl zveřejněn včera. Výjimkou jsou zmiňované marketingové aktivity. Probíhají dle sezón a také mimo vlastní web.
Info
Doporučen
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Sdílet
Označen