Webové stránky ERCA

Archeo analýzy ACO na portále www.erca.cz
Popis
Realizace WordPress webu s responzivním chováním na tabletech a chytrých telefonech. Jedná se o upravený klon portálu olomouckého Archeologického centra (web ACO), který je zaměřen na publikování širokého spektra archeologických analýz. Také tento web je provozován ve dvou jazykových mutacích (čeština / angličtina).

S Archeo centrem spolupracujeme řadu let, jedná se o jednoho z našich VIP klientů. V tomto případě se jedná o klon současného webu Archelogického centra v Olomouci na platformě WordPress, který najdete v této referenci. Provoz předcházející generace portálu (viz reference zde) byl již zrušen úplně, nebo se používá pouze jako archiv. Tato reference spadá primárně do kategorie realizace webů pro státní instituce. Jednotlivé, nebo komplexní výběr analýz je však nabízen komerčně jakýmkoli zájemcům, takže tuto referenci vedeme i mezi dodávkami pro komerční účely.

Vybrané funkce webu

Správa webu

Správu obsahu webu provádí klient samostatně a nezávisle na Wertu. Technologické aktualizace webu probíhají na základě servisní smlouvy nepřetržitě.
Doporučen
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Sdílet
Označen