Redesign webu Bronze

www.bronze.cz
Popis
Společnost Bronze je naším dlouholetým klientem. Spolupráce probíhá z poloviny devadesátých let. Z počátku se společnost orientovala na obchod a realizace v oblasti interiérových krbů a kamen. Pro tuto oblast jsme vytvářeli rozsáhlý portál s databázemi produktů v hodnotě cca. 70.000,- Kč.  

Informace o referenci

Současný responsivní web je určen pro nové zaměření společnosti, které se týká bytové a dopravní výstavby. Realizace navazovala na tvorbu nového vizuálního stylu firmy klienta v souvislosti s uvedenými změnami. Současný web je typickou ukázkou statické HTML5 prezentace, která nemá redakční systém. Realizace tohoto druhu jsou dnes méně časté, ale funkční i estetická úroveň webu absencí redakčního systému s databázemi nijak netrpí. Naopak na tomto webu je možné vidět tzv. "megamenu", které je typičtější pro e-shopy, nebo větší produktové katalogy. Vidět jej můžete na položce hlavního menu "Produkty".  

Správa webu

Web spravuje Wertu Studio v rámci servisní smlouvy. Aktualizace však neprobíhají kontinuálně, nýbrž jednorázově na vyžádání klientem. Webu zůstal původní vzhled jako v době jeho zveřejnění. Technologické aktualizace probíhají dle servisní smlouvy kontinuálně. Dále probíhá spolupráce v oblasti 3D modelování produktů. Toto 3D modelování by mělo nahradit produktové fotografie vzhledem k širším možnostem využití.
Doporučen
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Sdílet
Označen