ICS E-Shop facelift 2018

www.ics.cz
Popis
Pro tuto společnost jsme vytvořili druhou generaci webu s integrovaným e-shopem na platformách WordPress s integrovanou podporou e-shopu WooCommerce. Na přádní klienta byl deaktivován nákupní proces, tedy on-line objednávky do nákupního košíku, platby přes internet a další obvyklé funkce. V současnosti je portál využíván jako produktový katalog.

Tato realizace je jednou z mnoha, na kterých lze demonstrovat výhody OpenSource webů, pokud jde o jednoduchost a relativní nenáročnost přechodu na modernější řešení bez nutnosti přesunu rozsáhlého obsahu. Je celkem známo, že právě migrace obsahu z původních portálů na nové platformy budoucích řešení s sebou přináší vyšší náklady, než vlastní vývoj nového webu.

V tomto případě postačovala aktualizace všech nosných komponent portálu a náhrada tématu (front endu webu), ve kterém se pohybují návštěvníci a klienti zadavatele.

Předchozí verzi portálu ICS která byla také realizována na obou zmíněných, celosvětově používaných platformách naleznete zde. Historie spolupráce s klientem však sahá do konce 90 let, tehdy ještě pro společnost T-Trading. Ukázky si v referencích můžete prohlédnout jednak v rámci VIP kategorie, nebo rovnou zde:

Vybrané funkce webu

Správa webu

Obsah eeshopu spravuje klient samostatně, zatímco technologické aktualizace probíhají na základě servisní smlouvy nepřetržitě.
Doporučen
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Sdílet
Označen