Historie Wertu – reference Quadrigis

Quadrigis nabízel své portfolio aktivit od roku 1997. Obsahovalo návrhy CI, webdesign a související produktové fotografie.
I webové stránky mají historii

Historie realizací webových prezentací

Quadrigis navrhoval webové prezentace v souladu s jednotným vizuálním stylem klienta od roku 1997. Vzhledem k tehdy dostupným technologiím se jednalo o weby s fixní velikostí layoutu pro klasické CRT monitory. Proto jsou weby tak úzké. V posledních letech byly realizovány moderní weby, ale bez samostatných verzí vzhledu pro mobily a tablety.

Quadrigis weby
Historie tvorby Corporate Identity

Jednotné vizuální styly firem a institucí

Výchozí orientací spol. Quadrigis byla tvorba jednotného vizuální stylu firem. Základem byl návrh firemního loga a barevného schéma budoucího CI. Dále pak obvyklé návrhy vizitek, firemní merkantilie, sloh, reklamních tiskovin apod. Pro stálé klienty byly navrhovány také facelifty (aktualizace) stávajících CI. (Náhledy vlevo mají manuální posuv.)

Reference CI
Fotografie a postprodukce

Produktová fotografie a reference klienta

Základem aktivit byla a stále je fotodokumentace referencí. Velký rozsah se týkal bytové výstavby v pozemním stavitelství (Mittag spol. s.r.o. / Mikulica s.r.o.). Druhou, také rozsáhlou kategorií byly produktové fotografie. Tato forma spolupráce je dlouhodobého charakteru a pro stálé klienty probíhá do dnes. (Také tyto náhledy jsou na manuální posuv.)

Fotogalerie Wertu