Grafika

Rozcestník zobrazuje namátkový výběr referencí dlouholetých klientů
Návrhy a facelift

Logotypy

V minulosti převažovaly objednávky na návrhy a tvorbu logotypů, zatímco v současnosti se jedná spíše o drobná vylepšení a “omlazení” vzhledu. Logotypy jsme navrhovali například pro společnosti Netbox, Staeg, MTG Stavby, Bronze, NET Development, Amista, Proscott a řadu dalších viz historie referencí.

Další logotypy
Venkovní reklama

Billboardy, citylighty, reklamní panely

Realizace venkovních reklam poptávají především velké firmy. Zabýváme se jak jejich návrhem a realizací, tak i tiskem a výběrem ploch k pronájmu u některé z osvědčených agentur. Venkovní reklamy jsme realizovali například pro společnosti Netbox, Subway, L-Kontakt, Staeg a další.

Další billboard
Letáky, brožury, katalogy, knihy

DTP a Tisk

Ukázky dalších tiskovin které tvoří širší součásti jednotného vizuálního stylu komerční firmy, nebo instituce. jako jsou postery, letáky, katalogy a publikace. Provádíme také grafickou přípravu a sazbu knih včetně zajištění tisku u prověřených dodavatelů.

Jednotný vizuální styl
Materiály pro Váš projekt

Publikace a hry

Dodávka souboru materiálů v rámci projektu Krajem pověstí a bájí aneb Pověsti a pohádky od Svitavy, od Svratky. K tomuto tématu si můžete prohlédnout obal hry, hací plochu hry, knihu, pexeso a puzzle.

Další na webu autora projektu
Součásti firemního viuálního stylu

Hlavičkové papíry a vizitky

Poskytujeme komplexní služby v rámci navrhování a realizace všech potřebných součástí jednotného vizuláního stylu firmy, nebo instituce. Nevyhýbáme se však ani dílčím zakázkám. Objednat lze tedy také samostatné realizace, nebo jejich návrhy.

Jednotný vizuální styl