Grafické práce a reklamní grafika

Kreativní nápady a realizace od Wertu

27 Led Grafické práce a reklamní grafika

Ani v éře elektronických médií si nelze představit svět bez elegantních vizitek, nabídkových letáků, produktových katalogů, a už vůbec ne bez knížek a časopisů. Provádíme kompletní grafickou přípravu pro všechny reklamní a tiskové technologie včetně ofsetového, digitálního malonákladového a velkoplošného tisku.

Vizuální styl (CI)

Navrhneme úspěšnou a dobře fungující jednotnou firemní identitu (corporate identity), kterou každá firma potřebuje pro úspěšnou komunikaci a budování vztahu s klienty. Je nezbytnou součástí pro vytváření kvalitní image, filosofie, firemní kultury a budování důvěry. Vytvoříme pro Vás dobře zapamatovatelný logotyp, vybereme vhodné písmo, stanovíme barevnost, navrhneme jednotnou formu firemních materiálů. Toto vše už máte? Zdá se Vám to zastaralé? Jste si nejistí co znamená redesign a facelift nějakého prvku vizuálního stylu? Mrkněte sem:

 

Grafika pro tisk, předtisková příprava (DTP)

Dokonalá sazba textů či úprava fotografií pro tisk jsou základem grafického řemesla. Máme rádi čistý grafický design, který bude nejlépe fungovat jako základní prvek vizuální komunikace Vaší firmy. Kreativně zpracujeme Vaše tiskoviny a s využitím dlouholetých zkušeností a pomocí nejmodernějších polygrafických technologií vytiskneme u našich ověřených dodavatelů pro Vaši firmu všechny potřebné propagační materiály, jako jsou letáky, prospekty, katalogy, plakáty, billboardy, dopisní papíry apod.

Jiří Pilát
jiri.pilat@wertu.cz
Bez komentářů

Vložit komentář